Prijswinnaars NK Judo, EK Judo, WK Judo

2018
Miranda Hengel                    1ste van Europa bij de veteranen
Giulia de Kreuk                     1ste van Nederland -15 jaar
Giulia de Kreuk                     3de van België -15 jaar
Meisjes team jcr                    5de van Nederland - 15 jaar
Lisa de Lacombe                   5de van Nederland studenten
Vera de Lacombe                  5de van Nederland studenten
Lisa de Lacombe                   7de van Nederland -21 jaar
 
2017 
Lisa de Lacombe                   7de van Nederland senioren
Amber Buurman                    3de van Nederland -21 jaar
2016 
Rosa van Koningsbruggen     2de van Nederland teams
Isabelle van Biezen                 1ste van Nederland teams
Esmee van Schaardenburg    1ste van Nederland teams
Swaen van Koningsbruggen  3de van Nederland -21 jaar
Esmee van Schaardenburg    5de van Nederland -18 jaar
Swaen van Koningsbruggen  2de van Belgie -21 jaar
Tesla vd berg                           5de van Belgie -21 jaar
Lisa de Lacombe                     7de van Belgie -18 jaar
 
2015 
Isabelle van Biezen               3de van Europa bij de studenten 
Swaen van Koningsbruggen  5de van Nederland bij de senioren
Isabelle van Biezen                 1ste van Nederland bij de studenten
Rosa van Koningsbruggen     2ste van Nederland bij de Studenten
Esmee van Schaardenburg    1ste van Nederland -18 jaar
Ilse van Schaardenburg          3de van Nederland -18 jaar
Isabelle van Biezen                  3de van Nederland -21 jaar
Swaen van Koningsbruggen   3de van Nederland -21 jaar
Esmee van Schaardenburg     1 ste van België - 18 jaar
Ilse van Schaardenburg          1ste van België -18 jaar
Swaen van Koningsbruggen   2de van Belgie -21 jaar
 
2014 
Esmee van Schaardenburg     3de van Nederland senioren
Isabelle van Biezen                  5de van Nederland senioren
Larissa van Krevel                   2de van Nederland -18 jaar
Swaen van Koningsbruggen    2de van Nederland -18 jaar
Naomi van Krevel                     2de van Nederland -18 jaar
Tesla vd Berg                             3de van Nederland -18 jaar
Naomi van Krevel,                     3de van Nederland -15 jaar
Esmee van Schaardenburg       5de van Nederland -18 jaar
Ilse van Schaardenburg,            5de van Nederland -15
Swaen van Koningsbruggen,    3de van Nederland -21
Isabelle van Biezen                     7de EJU european cup Coimbra Portugal
Swaen van Koningsbruggen     5de EJU european cup Zagreb Kroatie
Larissa van Krevel                     5de EJU european cup Berlijn Duitsland
Swaen van Koningsbruggen     7de EJU european cup Berlijn Duitsland
 
2013 
Swaen van Koningsbruggen, 3de van Nederland, damesteams -18 jaar
Larissa van Krevel,                 3de van Nederland, damesteams -18 jaar
Larissa van Krevel,                 3de van Nederland -21 jaar
Isabelle van Biezen,                5de van Nederland -21 jaar
Larissa van Krevel,                  1ste van Nederland -18 jaar
Swaen van Koningbruggen,   3e van Nederland -18 jaar
Tesla van den Berg,                 3e van Nederland -18 jaar
Lieke van Kins,                          3de van Nederland -15 jaar
Larissa van Krevel,                  5de eju European cup Teplic Tsjechië 
Larissa van Krevel,                  3de eju European cup Berlijn 
Larissa van Krevel                   deelname wereld kampioenschap -18 jaar Miami Amerika 
Larissa van Krevel,                  3de Eyof Jeugd Olympische Utrecht

2012 
Larissa van Krevel,     3de van Nederland -20 jaar
Esther Baart,                1ste van Nederland bij de studenten
Sanne Reijm,               2de van Nederland bij de studenten
Esther Baart,               1ste van Nederland bij de militairen
Isabelle van Biezen,   7de van Nederland bij de senioren
Larissa van krevel,     2de van Nederland team -17 jaar
2011
Mirkan Tankos,         3de van Nederland -20 jaar
Larissa van Krevel,    2de van Nederland -15 jaar
Isabelle van Biezen,   3de van Nederland -17 jaar
Larissa van Krevel,    3de van Nederland - 17 jaar
Gianluca Den otter,   5de van Nederland -17 jaar
Bastiaan Brand,          2de van Nederland teams
Isabelle van Biezen,   3de van Nederland -17 teams
Larissa van Krevel,    3de van Nederland -17 teams
Isabelle van Biezen,   7de van EUROPA -17 jaar
Isabelle van Biezen,   1ste Europeancup Coimbra Portugal
Merivan Tankos,        2de Eurpeancup Coimbra Portugal
2010 
Mirkan Tankos,         3de van Nederland -20 jaar
Isabelle van Biezen,   3de van Nederland -17 jaar
Merivan Tankos,        5de van Nederland -17 jaar
Natasja Bastein,         5de van Nederland -15 jaar
Meisjes team JCR Gosh,   3de van Nederland -12 jaar
2009 
Isabelle van Biezen,   1ste van Nederland -15 jaar
Mirkan Tankos,          2de van Nederland -20 jaar
Evelyne Audiens,        2de van Nederland -15 jaar
2008 
Mirkan Tankos,        1ste van Nederland -17 jaar
Sanne Reijm,           1ste van Nederland -17 jaar
Niloufar Esfarani,     5de van Nederland -17 jaar
2007 
Remy Hammerstein,  3de van Nederland -15 jaar
Beatrix Bos,                 5de van Nederland -15 jaar
Eva van Rijnsbergen,  1ste van Nederland bij de studenten
2006
Kevin Gijs,                 1ste van Nederland -15 jaar
Mirkan Tankos,          3de van Nederland – 15 jaar
Brayn Qualizza,          3de van Nederland – 15 jaar
Eva van Rijnsbergen,  5de van Nederland senioren
Eva van Rijnbergen     3de european cup bergen -20 jaar
2005
Diana Slavenburg,         3de van Nederland -15 jaar
Saskia Beringer,            2de van Nederland bij de studenten
Marhinde Verkerk,      2de world cup Sofia senioren
Eva van Reijnsbergen,  5de van Nederland -20 jaar
Cynthia Zwagenmaker, 5de van Nederland -20 jaar
2004
Marhinde Verkerk,   1ste van Nederland -20 jaar
Marhinde Verkerk,   1ste van Nederland tjw team
Marhinde Verkerk,   2de van Nederland senioren
Marhinde Verkerk,   3de van Europa -20 jaar
Marhinde Verkerk,   7de van de Wereld – 20 jaar
Marhinde Verkerk,   1ste European cup Sint Petersburg Rusland
Rolik Hermans,        3de van Nederland -17 jaar
Roel van Huizen,      3de van Nederland -17 jaar
Bastiaan Brand,        3de van Nederland -15 jaar
Machael Baksteen,   1ste van Nederland tjw team
Mieke Pleumekers,   2de van Nederland tjw team
Macha Klein Bretler, 2de van Nederland bij de studenten
Saskia Beringer,        3de van Nederland bij de studenten
Cynthia Zwagenmaker,  5de van Nederland -17 jaar
2003
Marhinde Verkerk,   1ste van Nederland -20 jaar
Marhinde Verkerk,   5de van Nederland senioren
Marhinde Verkerk,   7de van Europa -20 jaar
Mieke Pleumekers,   2de van Nederland bij de studenten
2002
Anja Vries,                  2de van Nederland -15 jaar
Frank de Wit,             2de van Nederland tjw team
Esther Baart,              5de van Nederland -15 jaar
Roel van Huizen,       5de van Nederland -15 jaar
Malissa Jansen,         5de van Nederland -15 jaar
Roosmarijn Hamelink,  5de van Nederland -15 jaar
2001
Denzel Vreugd,         1ste van Nederland bij de studenten
Marhinde Verkerk,  2de van Nederland -17 jaar
1999
Wouter Schellekens,    3de van Nederland -17 jaar