Giulia is Nederlands Kampioen -15 jaar!

Leek, 7 april 2018:
Giulia de Kreuk is in Leek Nederlands Kampioen geworden bij de -15 in de klasse -52kg!
Giulia heeft 4 wedstrijden met overmacht gewonnen met ippon(vol punt).
 
Jessica Buil heeft ook meegedaan en heeft 1 partij gewonnen met ippon.
In de andere partijen heeft ze goed geknokt, maar waren de tegenstanders helaas net iets sterker.
Dames super goed gedaan!!!!

Klik hier voor alle foto's  

Continue reading...

Foto’s Deborah Gravenstijn Classic 2018

Afgelopen zaterdag 3 februari heeft JCR Judo samen met stichting De Rotterdamse Sporticonen  voor de tweede keer de Deborah Gravenstijn Classic georganiseerd. 270 meisjes in de leeftijd tot 12 jaar hebben deelgenomen aan dit roze evenement.

 De clinic werd mede verzorgd door onze eigen judoka's. En alle jurytafels werden bemand door JCR vrijwilligers.
Alle deelnemers en vrijwilligers hebben het evenement tot een succes gemaakt!
 Op naar de volgende editie op zaterdag 2 februari 2019!

 Hieronder vind je een aantal foto's van het toernooi die zijn gemaakt door Vera de Lacombé:
Continue reading...

Uitslagen Vriendjestoernooi

Poule 1.

1ste PLAATS
GIRL POWER
Laura Boer
Lieke Lindhout
Danique Varseveld
2de PLAATS
M&M&M
Mariko van Driel
Isali van Driel
Mika Jongebreur
3de PLAATS
Evelien Muller
Ska Vendeloo
Majida Laban
poule 2
1ste PLAATS
THE NINJA’S
Twan
Damian Tolnai
Christian Boetius
Jay Meiland
KAAPSE JUDOKA’S
2de PLAATS
Kalle Schotanus
Sed Sasseburg
Joshua Dorrebstein
MINECRAFT
3de PLAATS
Ivan Chan
Aiden Check
Barthu Aday
poule 3
1ste PLAATS
BOEFJES
Tigo Rietveld
Jashsajah Bent
Mauricio Koster
2de PLAATS
DE JUDO DUCKIES
Floris van Hoof
Mees van Veen
Tristan van Gaal
3de PLAATS
The Hurricans
Timo Kalkman
Finn Ras
Mees ’t Hart
Poule 4
1ste PLAATS
MAG OOK DUCKIES
Esmee Renting
Mila v Bokhorst
Floor v/d Laan
2de PLAATS
DE JUDO DAMES
Rosali Visser
Floortje Lindhout
Oemaima El Ouakili
3de PLAATS
RENSWAPJUL
Renske
Wapke de Haan Schrijver
Julen de Ruijter
Continue reading...

Prijzen Alexander Slapen Toernooi

1e plaats:
Jay Meiland, Kaya Kooi, Jaydon de Bruijn, Madeline McPhail, Anthwayne Gario

2e plaats:
Marijn Nooitgedagt, Mauricio Coster, Luka Groenewegen van der Weijden, Laura de Boer, Tiger Bruens, Lotte van Rees, Casper de Bruijn, Eveline de Bruijn, Marissa Coster

3e plaats:
Bo Heutinck, Barthu Aday, Lieke Lindthout, Oemaima el Ouakili, Simon ten Katen, Sem Ketting, David Ulasi, Irene Lopulalan,Thijs Buizert, Willem van Andel

Marijn heeft nog een beker gewonnen voor de judoka die goed judo liet zien en heeft gehandeld in de gedachten van judo in zijn groep.

Continue reading...