Lesrooster

 

Maandag

Rotterdam-Blijdorp

Adres: Gymzaal “de Margriet”
Kolkmanstraat 8
3039 PH Rotterdam                                            
*16:00 uur tot 16:45 uur vanaf 4 jaar                  
16:45 uur tot 17:35 uur vanaf 7 jaar.                                                                   
17:35 uur tot 18:25 uur vanaf 10 jaar.
*18:25 uur tot 19:20 uur vanaf 12 jaar.
* wachtlijst

Rotterdam-Nieuwe Westen

Adres: Gymzaal “Vierambachtschool”
Nozemanstraat 77
3023 TM Rotterdam
15:45 uur tot 16:30 uur vanaf 4 jaar.
16:30 uur tot 17:30 uur vanaf 7 jaar.
17:30 uur tot 18:30 uur vanaf 10 jaar.

Dinsdag

Rotterdam-Blijdorp

Adres: Gymzaal “de Margriet”
Kolkmanstraat 8
3039 PH Rotterdam
16:00 uur tot 16:45 uur vanaf 4 jaar
*16:45 uur tot 17:35 uur vanaf 7 jaar
17:45 uur tot 18:45 uur vanaf 10 jaar
* Wachtlijst

Rotterdam-Katendrecht

Adres: Gymzaal “de Globetrotter”
Walhallalaan 116
3072 EX Rotterdam
16:00 uur tot 16:45 uur vanaf 4 jaar.
16:45 uur tot 17:45 uur vanaf 7 jaar.
17:45 uur tot 18:45 uur vanaf 9 jaar.

Rotterdam-IJsselmonde

Adres: Gymzaal “Auris Taalfonteinschool”
Kraaijeveldstraat 2
3078 PE Rotterdam                                                          
16:00 uur tot 16:45 uur vanaf 4 jaar.             
16:45 uur tot 17:45 uur vanaf 7 jaar.      

Woensdag

Barendrecht Carnisselande

Adres: Sporthal “Waterpoort”
Middeldijkerplein 9
2993 DL Barendrecht
14:45 uur tot 15:30 uur vanaf 4 jaar.          
15:30 uur tot 16:30 uur vanaf 7 jaar 
16:30 uur tot 17:30 uur vanaf 10 jaar

Rotterdam IJsselmonde

Adres: Gymzaal “Auris Taalfonteinschool”
Kraaijeveldstraat 2
3078 PE Rotterdam
16:00 uur tot 17:00 uur vanaf 7 jaar.
17:00 uur tot 18:00 uur vanaf 10 jaar.
19:15 uur tot 21:00 uur senioren.

Rotterdam-Delfshaven

Adres: “Sporthal Pier 80”
Rösener Manszstraat 80
3026 TV Rotterdam
12:45 uur tot 13:30 uur vanaf 4 jaar
13:30 uur tot 14:30 uur vanaf  7 jaar

Donderdag

Rotterdam-Nesselande

Adres: Gymzaal “het Spectrum”
Robert van t’Hoffstraat 8
3059 PN Rotterdam
15:30 uur tot 16:15 uur vanaf 4 jaar.
16:15 uur tot 17:10 uur vanaf 7 jaar.
17:10 uur tot 18:05 uur vanaf 8 jaar.
18:05 uur tot 19:00 uur vanaf 9 jaar
19:00 uur tot 20:00 uur vanaf 12 jaar.

Barendrecht Nieuweland

Adres: Sporthal “Aksent”
Bachlaan 12
2992 GK Barendrecht
16:00 uur tot 16:45 uur vanaf   5 jaar.
16:45 uur tot 17:45 uur vanaf   7 jaar.
17:45 uur tot 18:45 uur vanaf 10 jaar 

Vrijdag

Barendrecht Carnisselande

Adres: Sporthal “Waterpoort”
Middeldijkerplien 9
2993 DL Barendrecht
16:00 uur tot 16:45 uur vanaf 4 jaar.
16:45 uur tot 17:45 uur vanaf 7 jaar.                   
17:45 uur tot 18:45 uur vanaf 10 jaar. 

Rotterdam Hillegersberg

Adres: Gymzaal “mr Schats Noord”
van Enckevoirtlaan 129
3052 PN Rotterdam
16:00 uur tot 16:45 uur vanaf 4 jaar.
16:45 uur tot 17:45 uur vanaf 7 jaar.
17:45 uur tot 18:45 uur vanaf 10 jaar.
19:00 uur tot 20:30 uur vanaf 16 jaar

Rotterdam Beverwaard

Adres: Gymzaal “Regenboog”
Gronsvelderf 105
3077 SB Rotterdam
15:30 uur tot 16:15 uur vanaf 4 jaar
16:15 uur tot 17:15 uur vanaf 7 jaar

Zaterdag

Barendrecht Noord

Adres: Sporthal “MFC Kruidentuin”
Kruidentuin 2
2991 RK Barendrecht    
14:00 uur tot 14:45 uur vanaf 4 jaar
14:45 uur tot 15:45 uur vanaf 7 jaar
16:00 uur tot 16:45 uur Funkey-judo vanaf 2 jaar.

Onze sponsors