uitslagen Belgie

1ste plaats

Giulia de Kreuk
Robbin Olij
Kamiel Echoute
Brent vd Ent
Oemaima El Quakili
Myron Romein
Antwayne Gario

2de plaats

Bartu Aday
Lieke Lindhout
Jaydon de Bruijn
Laura de Boer
Jessica Buil
Hidde vd Ent

3de plaats

Martijn Crijnen
Yoram Berwald
Irene Lopulalan
Lotte van Rees

Continue reading...

Uitslagen Vriendjestoernooi

Poule 1.

1ste PLAATS
GIRL POWER
Laura Boer
Lieke Lindhout
Danique Varseveld
2de PLAATS
M&M&M
Mariko van Driel
Isali van Driel
Mika Jongebreur
3de PLAATS
Evelien Muller
Ska Vendeloo
Majida Laban
poule 2
1ste PLAATS
THE NINJA’S
Twan
Damian Tolnai
Christian Boetius
Jay Meiland
KAAPSE JUDOKA’S
2de PLAATS
Kalle Schotanus
Sed Sasseburg
Joshua Dorrebstein
MINECRAFT
3de PLAATS
Ivan Chan
Aiden Check
Barthu Aday
poule 3
1ste PLAATS
BOEFJES
Tigo Rietveld
Jashsajah Bent
Mauricio Koster
2de PLAATS
DE JUDO DUCKIES
Floris van Hoof
Mees van Veen
Tristan van Gaal
3de PLAATS
The Hurricans
Timo Kalkman
Finn Ras
Mees ’t Hart
Poule 4
1ste PLAATS
MAG OOK DUCKIES
Esmee Renting
Mila v Bokhorst
Floor v/d Laan
2de PLAATS
DE JUDO DAMES
Rosali Visser
Floortje Lindhout
Oemaima El Ouakili
3de PLAATS
RENSWAPJUL
Renske
Wapke de Haan Schrijver
Julen de Ruijter
Continue reading...

Prijzen Alexander Slapen Toernooi

1e plaats:
Jay Meiland, Kaya Kooi, Jaydon de Bruijn, Madeline McPhail, Anthwayne Gario

2e plaats:
Marijn Nooitgedagt, Mauricio Coster, Luka Groenewegen van der Weijden, Laura de Boer, Tiger Bruens, Lotte van Rees, Casper de Bruijn, Eveline de Bruijn, Marissa Coster

3e plaats:
Bo Heutinck, Barthu Aday, Lieke Lindthout, Oemaima el Ouakili, Simon ten Katen, Sem Ketting, David Ulasi, Irene Lopulalan,Thijs Buizert, Willem van Andel

Marijn heeft nog een beker gewonnen voor de judoka die goed judo liet zien en heeft gehandeld in de gedachten van judo in zijn groep.

Continue reading...

LET OP: Nieuwe trainingstijden op zondag!

Met ingang van zondag 27 augustus zullen de trainingstijden op zondag als volgt zijn:

Zondag
09.00 uur tot 10.00 uur wedstrijdtraining (geboren van 2007 t/m 1999)
10.00 uur tot 11.00 uur bootcamp (geboren van 2007 t/m 1999)

10.00 uur tot 11.00 uur  wedstrijdtraining (geboren van 2008 t/m 2010)
11.00 uur tot 12.00 uur  ouder en kind judo (zie agenda voor data)

Continue reading...