Recreatief en prestatief Judo
Voor alle leeftijden

2de judo instuif met Miranda Hengel ook succes

Zaterdag was er een judo training van de judo leraren van JCR judo en JCR judoka Miranda van Hengel Europees Kampioen en tweede van de Wereld bij de masters en meervoudig medaille winnares op Nederlands kampioenschappen.
Het was een leuke training bij de eerste groep een stoere kanteling gedaan en een leuk spelletje en bij de tweede groep ook een kanteling gedaan wat theorie over het ne waza judo(judoën op de grond) en natuurlijk afgesloten met een randori ne waza om de geleerde kanteling gelijk uit te proberen.

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.