Goede prestaties op Nederlands Kampioenschap judo -18 jaar
Den Haag zaterdag 7 februari 2025 .Tijdens het Nederlands Kampioenschap judo voor judoka’s onder de 18 jaar, hebben meerdere sporters van JCR judo meegedaan. Tracey Gravenstijn behaalde als eerstejaars deelnemer een knappe derde plaats. en is dus 3de van Nederland
Tracey won haar partijen met ippon en hoefde alleen haar meerdere te erkennen in de latere kampioen. In de wedstrijd om het brons liet zij geen twijfel bestaan: binnen vijf seconden wist zij de partij te beslissen en zich te verzekeren van een podiumplaats.
Ook Bo kende een degelijk kampioenschap. Hij wist wedstrijden te winnen, maar verloor van twee judoka’s die uiteindelijk als derde eindigden. Daarmee sloot hij het toernooi af op een zevende plaats. Ook heeft Bo zijn 100 dan punten gehaald en kan hij zich gaan voorbereiden voor het zwarte band examen.
Voor Wapke en Stella zat een podiumplaats er niet in. Stella kwam als 13-jarige uit in de hogere leeftijdscategorie en deed daarmee extra ervaring op tegen oudere tegenstanders. Beide judoka’s hebben zich volledig ingezet en waardevolle wedstrijdervaring opgedaan op dit nationale podium.
De sporters van JCR Judo en hun begeleiding kunnen terugkijken op een leerzaam Nederlands Kampioenschap in Den Haag, met prestaties die vertrouwen geven voor de komende wedstrijden.


















