Vandaag 03 oktober 2026 kwamen negen judoka’s van JCR Judo in actie tijdens de Zuid-Hollandse kampioenschappen -15 jaar. En met succes: maar liefst zes judoka’s hebben zich geplaatst voor het Nederlands kampioenschap in Hoogeveen!
Om je te plaatsen voor het NK moet je bij de beste drie van het district eindigen. JCR was met vier finalisten goed vertegenwoordigd in de strijd om de titels.
Lisa en Tess werden Zuid-Hollands kampioen. Brandon en Sophie werden knap tweede. Joris en Stella vochten zich naar een mooie derde plaats. Daarmee mogen zij alle zes naar het NK!
Maar misschien wel net zo mooi als de resultaten was wat er naast de mat gebeurde. Judoka’s die bij elkaar gingen kijken, elkaar aanmoedigden en er voor elkaar waren. Ook op momenten dat een wedstrijd even tegenzat of een judoka door een moeilijke fase ging, werd er steun gegeven en moed ingesproken.
Je staat tijdens een wedstrijd alleen op de mat, maar je hoeft het daarbuiten zeker niet alleen te doen. Samen beleven, samen leren en elkaar helpen om weer door te gaan. Dat is ook waar we bij JCR veel waarde aan hechten.
Een mooie dag met mooie resultaten én een sterk teamgevoel. Op naar Hoogeveen!
Zonder plezier, geen prestatie! 🥋
1ste plaats
Lisa van Wensveen
Tess vd Staaij
2de plaats
Sophie Beijnen
Brandon Law
3de plaats
Stella van Essen
Joris Emmers






















