Hall of Fame

Prijswinnaars NK Judo, EK Judo, WK Judo

2019

Jessica Buil 7de van Nederland -15

2018
Meisjes team JCR
Giulia de Kreuk     
5de van Nederland -15
1ste van Nederland -15
Miranda Hengel
Giulia de Kreuk
1ste van Europa veteranen
3de  van België -15 jaar
Lisa de Lacombe                 7de  van Nederland -21 jaar
2017
Lisa de Lacombe                   7de van Nederland senioren
Amber Buurman                     3de van Nederland -21 jaar
2016
Rosa van Koningsbruggen     2de van Nederland teams
Isabelle van Biezen                 1ste van Nederland teams
Esmee van Schaardenburg     1ste van Nederland teams
Swaen van Koningsbruggen   3de van Nederland -21 jaar
Esmee van Schaardenburg     5de van Nederland -18 jaar
Swaen van Koningsbruggen 2de van België -21 jaar
Tesla vd berg                           5de van België -21 jaar
Lisa de Lacombe                     7de van België -18 jaar
2015
Isabelle van Biezen             3de van Europa bij de studenten 
Swaen van Koningsbruggen   5de van Nederland bij de senioren
Isabelle van Biezen                 1ste van Nederland bij de studenten
Rosa van Koningsbruggen     2ste van Nederland bij de Studenten
Esmee van Schaardenburg     1ste van Nederland -18 jaar
Ilse van Schaardenburg           3de van Nederland -18 jaar
Isabelle van Biezen                   3de van Nederland -21 jaar
Swaen van Koningsbruggen   3de van Nederland -21 jaar
Esmee van Schaardenburg     1ste van België – 18 jaar
Ilse van Schaardenburg           1ste van België -18 jaar
Swaen van Koningsbruggen    2de van België -21 jaar
2014
Esmee van Schaardenburg     3de van Nederland senioren
Isabelle van Biezen                   5de van Nederland senioren
Larissa van Krevel                    2de van Nederland -18 jaar
Swaen van Koningsbruggen     2de van Nederland -18 jaar
Naomi van Krevel                     2de van Nederland -18 jaar
Tesla vd Berg                             3de van Nederland -18 jaar
Naomi van Krevel,                     3de van Nederland -15 jaar
Esmee van Schaardenburg       5de van Nederland -18 jaar
Ilse van Schaardenburg,             5de van Nederland -15
Swaen van Koningsbruggen,     3de van Nederland -21
Isabelle van Biezen                     7de EJU european cup Coimbra Portugal
Swaen van Koningsbruggen     5de EJU european cup Zagreb Kroatie
Larissa van Krevel                      5de EJU european cup Berlijn Duitsland
Swaen van Koningsbruggen     7de EJU european cup Berlijn Duitsland
2013
Swaen van Koningsbruggen, 3de van Nederland, damesteams -18 jaar
Larissa van Krevel,                 3de van Nederland, damesteams -18 jaar
Larissa van Krevel,                 3de van Nederland -21 jaar
Isabelle van Biezen,                 5de van Nederland -21 jaar
Larissa van Krevel,                   1ste van Nederland -18 jaar
Swaen van Koningbruggen,   3e van Nederland -18 jaar
Tesla van den Berg,                 3e van Nederland -18 jaar
Lieke van Kins,                           3de van Nederland -15 jaar
Larissa van Krevel,                   5de eju European cup Teplic Tsjechië
Larissa van Krevel,                   3de eju European cup Berlijn
Larissa van Krevel                   deelname wereld kampioenschap -18 jaar Miami Amerika
Larissa van Krevel,                   3de Eyof Jeugd Olympische Utrecht
2012
Larissa van Krevel,     3de van Nederland -20 jaar
Esther Baart,                 1ste van Nederland bij de studenten
Sanne Reijm,               2de van Nederland bij de studenten
Esther Baart,               1ste van Nederland bij de militairen
Isabelle van Biezen,   7de van Nederland bij de senioren
Larissa van krevel,     2de van Nederland team -17 jaar
2011
Mirkan Tankos,         3de van Nederland -20 jaar
Larissa van Krevel,     2de van Nederland -15 jaar
Isabelle van Biezen,   3de van Nederland -17 jaar
Larissa van Krevel,     3de van Nederland – 17 jaar
Gianluca Den otter,   5de van Nederland -17 jaar
Bastiaan Brand,           2de van Nederland teams
Isabelle van Biezen,   3de van Nederland -17 teams
Larissa van Krevel,     3de van Nederland -17 teams
Isabelle van Biezen,   7de van EUROPA -17 jaar
Isabelle van Biezen,    1ste Europeancup Coimbra Portugal
Merivan Tankos,         2de Eurpeancup Coimbra Portugal
2010
Mirkan Tankos,         3de van Nederland -20 jaar
Isabelle van Biezen,   3de van Nederland -17 jaar
Merivan Tankos,         5de van Nederland -17 jaar
Natasja Bastein,         5de van Nederland -15 jaar
Meisjes team JCR-judo,   3de van Nederland -12 jaar
2009
Isabelle van Biezen,   1ste van Nederland -15 jaar
Mirkan Tankos,           2de van Nederland -20 jaar
Evelyne Audiens,         2de van Nederland -15 jaar
2008
Mirkan Tankos,         1ste van Nederland -17 jaar
Sanne Reijm,             1ste van Nederland -17 jaar
Niloufar Esfarani,     5de van Nederland -17 jaar
2007
Remy Hammerstein,   3de van Nederland -15 jaar
Beatrix Bos,                   5de van Nederland -15 jaar
Eva van Rijnsbergen,   1ste van Nederland bij de studenten
2006
Kevin Gijs,                   1ste van Nederland -15 jaar
Mirkan Tankos,           3de van Nederland – 15 jaar
Brayn Qualizza,           3de van Nederland – 15 jaar
Eva van Rijnsbergen,   5de van Nederland senioren
Eva van Rijnbergen     3de european cup bergen -20 jaar
2005
Diana Slavenburg,         3de van Nederland -15 jaar
Saskia Beringer,             2de van Nederland bij de studenten
Marhinde Verkerk,     2de world cup Sofia senioren
Eva van Reijnsbergen,   5de van Nederland -20 jaar
Cynthia Zwagenmaker, 5de van Nederland -20 jaar
2004
Marhinde Verkerk,   1ste van Nederland -20 jaar
Marhinde Verkerk,   1ste van Nederland tjw team
Marhinde Verkerk,   2de van Nederland senioren
Marhinde Verkerk,    3de van Europa -20 jaar
Marhinde Verkerk,    7de van de Wereld – 20 jaar
Marhinde Verkerk,    1ste European cup Sint Petersburg Rusland
Rolik Hermans,         3de van Nederland -17 jaar
Roel van Huizen,     3de van Nederland -17 jaar
Bastiaan Brand,         3de van Nederland -15 jaar
Machael Baksteen,   1ste van Nederland tjw team
Mieke Pleumekers,   2de van Nederland tjw team
Macha Klein Bretler, 2de van Nederland bij de studenten
Saskia Beringer,         3de van Nederland bij de studenten
Cynthia Zwagenmaker,   5de van Nederland -17 jaar
2003
Marhinde Verkerk,   1ste van Nederland -20 jaar
Marhinde Verkerk,   5de van Nederland senioren
Marhinde Verkerk,   7de van Europa -20 jaar
Mieke Pleumekers,   2de van Nederland bij de studenten
2002
Anja Vries,                   2de van Nederland -15 jaar
Frank de Wit,             2de van Nederland tjw team
Esther Baart,               5de van Nederland -15 jaar
Roel van Huizen,       5de van Nederland -15 jaar
Malissa Jansen,         5de van Nederland -15 jaar
Roosmarijn Hamelink,   5de van Nederland -15 jaar
2001
Denzel Vreugd,         1ste van Nederland bij de studenten
Marhinde Verkerk,   2de van Nederland -17 jaar
2000
Remi  Bruinwerkerberg             2de van Nederland -20 jaar
1999
Wouter Schellekens,     3de van Nederland -17 jaar

Onze sponsors