Buiten training locatie Blijdorp
kijk in uw email voor de exacte tijden
Buiten training locatie Blijdorp en locatie Katendrecht
kijk in uw email voor de exacte tijden
Geen Wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandGeen les ivm hemelvaartsdag
Op onze locatie Nesselande en Barendrecht Aksent zijn er geen lessen ivm Hemelvaartsdag
geen wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, Nederlandgeen wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandVakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht10:00 uur t/m 11.00 uur t/m 12 jaar
Vakantie-rooster Blijdorp
Gymzaal  âDe Margrietâ Kolkmanstraat 8 Rotterdam16:00 uur t/m 17:00 tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 vanaf 12 jaar
Wedstrijd judo Instuif t/m 15 jaar
Openbaar ook voor niet leden Sporthal WaterpoortMiddeldijkerplein 92993 DL Barendrecht
Vakantie-rooster Katendrecht
Gymzaal de Globetrotter Walhallalaan 116 Rotterdam16:30 -17:30 t/m 12 jaar.
Vakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht16:00 uur t/m 17:00 uur tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 uur vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Nesselande
Beach club Nesselande einde Kosboulevard Rotterdam10:00 uur t/m 11.00 uur sport en spel Buitentraining voor iedereen
Vakantie-rooster Hillegersberg
Gymzaal Mr Schats Noord Enckevoirtlaan 129 Rotterdam16:00 uur t/m 17:00 uur tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 uur vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 uur vanaf 12
Vakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht10:00 uur t/m 11.00 uur t/m 12 jaar
Vakantie-rooster Blijdorp
Gymzaal  âDe Margrietâ Kolkmanstraat 8 Rotterdam 16:00 uur t/m 17:00 tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Katendrecht
Gymzaal de Globetrotter Walhallalaan 116 Rotterdam16:30 -17:30 t/m 12 jaar.
Vakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht16:00 uur t/m 17:00 uur tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 uur vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Nesselande
Beach club Nesselande einde Kosboulevard Rotterdam10:00 uur t/m 11.00 uur sport en spel Buitentraining voor iedereen
Vakantie-rooster Hillegersberg
Gymzaal Mr Schats Noord Enckevoirtlaan 129 Rotterdam 16:00 uur t/m 17:00 uur tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 uur vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 uur vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht10:00 uur t/m 11.00 uur t/m 12 jaar
Vakantie-rooster Blijdorp
Gymzaal  âDe Margrietâ Kolkmanstraat 8 Rotterdam16:00 uur t/m 17:00 tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Katendrecht
Gymzaal de Globetrotter Walhallalaan 116 Rotterdam16:30 -17:30 t/m 12 jaar.
Vakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht16:00 uur t/m 17:00 uur tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 uur vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Nesselande
Beach club Nesselande einde Kosboulevard Rotterdam10:00 uur t/m 11.00 uur sport en spel Buitentraining voor iedereen
Vakantie-rooster Hillegersberg
Gymzaal Mr Schats Noord Enckevoirtlaan 129 Rotterdam 16:00 uur t/m 17:00 uur tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 uur vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 uur vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht10:00 uur t/m 11.00 uur t/m 12 jaar
Vakantie-rooster Blijdorp
Gymzaal  âDe Margrietâ Kolkmanstraat 8 Rotterdam16:00 uur t/m 17:00 tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Katendrecht
Gymzaal de Globetrotter Walhallalaan 116 Rotterdam16:30 -17:30 t/m 12 jaar.
Vakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht16:00 uur t/m 17:00 uur tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 uur vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Nesselande
Beach club Nesselande einde Kosboulevard Rotterdam10:00 uur t/m 11.00 uur sport en spel Buitentraining voor iedereen
Vakantie-rooster Hillegersberg
Gymzaal Mr Schats Noord Enckevoirtlaan 129 Rotterdam16:00 uur t/m 17:00 uur tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 uur vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 uur vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht10:00 uur t/m 11.00 uur t/m 12 jaar
instuif Wedstrijd-Judo voor iedere wedstrijd-judo vanaf 7 jaar t/m 15 jaar
Sporthal waterpoort Middeldijkerplein 9 Barendrecht
Vakantie-rooster Blijdorp
Gymzaal  âDe Margrietâ Kolkmanstraat 8 Rotterdam 16:00 uur t/m 17:00 tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Katendrecht
Gymzaal de Globetrotter Walhallalaan 116 Rotterdam 16:30 -17:30 t/m 12 jaar.
Vakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht16:00 uur t/m 17:00 uur tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 uur vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Nesselande
Beach club Nesselande einde Kosboulevard Rotterdam10:00 uur t/m 11.00 uur sport en spel Buitentraining voor iedereen
Vakantie-rooster Hillegersberg
Gymzaal Mr Schats Noord Enckevoirtlaan 129 Rotterdam16:00 uur t/m 17:00 uur tot 8 jaar17:00 uur t/m 18:00 uur vanaf 9 jaar18:00 uur t/m 19:00 uur vanaf 12 jaar
Vakantie-rooster Carnisselande
Sporthal âWaterpoortâ Middeldijkerplein 9 Barendrecht10:00 uur t/m 11.00 uur t/m 12 jaar
Wedstrijd-Judo instuif voor iedereen vanaf 7 jaar t/m 15 jaar
Sporthal WaterpoortMiddeldijkerplein 9 Barendrecht
Wedstrijd training locatie Blijdorp
Blijdorp Kolkmanstraat 8; Gymzaal âDe Margrietâ, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 17.45 uur tot 19.00 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 17:45 uur tot 19:15 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 19:30 uur tot 21:00 uur
Wedstrijd training locatie Barendrecht Noord
kruidentuin kruidentuin 2, barendrecht, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 15.45 uur tot 17.00 uur
Wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, Nederland Wedstrijd training vanaf 7 jaar aanwezig 9:15 start 9:30 tot 11:00 uur ( ook -15 -18 -21 en senioren)
Wedstrijd training locatie Blijdorp
Blijdorp Kolkmanstraat 8; Gymzaal âDe Margrietâ, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 17.45 uur tot 19.00 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
Blijdorp Kolkmanstraat 8; Gymzaal âDe Margrietâ, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 17:45 uur tot 19:15 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 19:30 uur tot 21:00 uur
Wedstrijd training locatie Barendrecht Noord
kruidentuin kruidentuin 2, barendrecht, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 15.45 uur tot 17.00 uur
Wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar aanwezig 9:15 start 9:30 tot 11:00 uur ( ook -15 -18 -21 en senioren)
Wedstrijd training locatie Blijdorp
Blijdorp Kolkmanstraat 8; Gymzaal âDe Margrietâ, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 17.45 uur tot 19.00 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 17:45 uur tot 19:15 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 19:30 uur tot 21:00 uur
Wedstrijd training locatie Barendrecht Noord
kruidentuin kruidentuin 2, barendrecht, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 15.45 uur tot 17.00 uur
Wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar aanwezig 9:15 start 9:30 tot 11:00 uur ( ook -15 -18 -21 en senioren)
Wedstrijd training locatie Blijdorp
Blijdorp Kolkmanstraat 8; Gymzaal âDe Margrietâ, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 17.45 uur tot 19.00 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 17:45 uur tot 19:15 uu
GEEN WEDSTRIJD TRAINING !!! locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training locatie Barendrecht Noord
kruidentuin kruidentuin 2, barendrecht, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 15.45 uur tot 17.00 uur
GEEN WEDSTRIJD TRAINING !!
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training locatie Blijdorp
Blijdorp Kolkmanstraat 8; Gymzaal âDe Margrietâ, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 17.45 uur tot 19.00 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 17:45 uur tot 19:15 uu
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 19:30 uur tot 21:00 uur
Wedstrijd training locatie Barendrecht Noord
kruidentuin kruidentuin 2, barendrecht, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 15.45 uur tot 17.00 uur
Wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, Nederland Wedstrijd training vanaf 7 jaar aanwezig 9:15 start 9:30 tot 11:00 uur ( ook -15 -18 -21 en senioren)
Wedstrijd training locatie Blijdorp
Blijdorp Kolkmanstraat 8; Gymzaal âDe Margrietâ, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 17.45 uur tot 19.00 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 17:45 uur tot 19:15 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 19:30 uur tot 21:00 uur
Wedstrijd training locatie Barendrecht Noord
kruidentuin kruidentuin 2, barendrecht, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 15.45 uur tot 17.00 uur
Wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar aanwezig 9:15 start 9:30 tot 11:00 uur ( ook -15 -18 -21 en senioren)
Senior les gaat door
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 19:30 uur tot 21:00 uur
Wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar aanwezig 9:15 start 9:30 tot 11:00 uur ( ook -15 -18 -21 en senioren)
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 17:45 uur tot 19:15 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 19:30 uur tot 21:00 uur
Wedstrijd training locatie Barendrecht Noord
kruidentuin kruidentuin 2, barendrecht, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 15.45 uur tot 17.00 uur
Wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar aanwezig 9:15 start 9:30 tot 11:00 uur ( ook -15 -18 -21 en senioren)
Wedstrijd training locatie Blijdorp
Blijdorp Kolkmanstraat 8; Gymzaal âDe Margrietâ, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 17.45 uur tot 19.00 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 17:45 uur tot 19:15 uu
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 19:30 uur tot 21:00 uur
Wedstrijd training locatie Barendrecht Noord
kruidentuin kruidentuin 2, barendrecht, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 15.45 uur tot 17.00 uur
Wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar aanwezig 9:15 start 9:30 tot 11:00 uur ( ook -15 -18 -21 en senioren)
Wedstrijd training locatie Blijdorp
Blijdorp Kolkmanstraat 8; Gymzaal âDe Margrietâ, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 17.45 uur tot 19.00 uur
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 17:45 uur tot 19:15 uu
Wedstrijd training locatie IJsselmonde
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijdtraining vanaf 12 jaar van 19:30 uur tot 21:00 uur
Wedstrijd training locatie Barendrecht Noord
kruidentuin kruidentuin 2, barendrecht, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar 15.45 uur tot 17.00 uur
Wedstrijd training
IJsselmonde Kraaijeveldstraat 2; Sportzaal âAuris Taalfonteinschoolâ, (ingang: Noorder Kerkedijk 8), Rotterdam, Zuid Holland, NederlandWedstrijd training vanaf 7 jaar aanwezig 9:15 start 9:30 tot 11:00 uur ( ook -15 -18 -21 en senioren)
Examen blijdorp
Blijdorp Kolkmanstraat 8; Gymzaal âDe Margrietâ, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandLes 1 aanvang: 16.00 uurLes 2 aanvang: 16.45 uur Les 3 aanvang: 17.35 uur je kan alleen meedoen als je ingeschreven bent. De les kan worden ingehaald op een van […]
Examen Katendrecht
Katendrecht Walhallalaan 116; Gymzaal de Globetrotter, Rotterdam, Zuid Holland, NederlandLes 1 aanvang: 16.00 uurLes 2 aanvang: 16.45 uurles 3 aanvang: 17.45 uur je kan alleen meedoen als je ingeschreven bent. De les kan worden ingehaald op een van onze […]
Examen Barendrecht waterpoort
Barendrecht waterpoort Middeldijkerplein 9, Barendrecht, NederlandLes 1 aanvang: 14.45 uur Les 2 aanvang: 15.30 uurLes 3 aanvang: 16.30 uur je kan alleen meedoen als je ingeschreven bent. De les kan worden ingehaald op een van […]
Examen Nesselande
Nesselande Robert van ât Hoffstraat 8, Rotterdam, Zuid Holland, Nederlandexamen les 1 aanvang: 15.30 uurexamen les 2 aanvang: 16.15 uurexamen les 3 aanvang: 17.15 uur je kan alleen meedoen als je ingeschreven bent. De les kan worden ingehaald op […]
Examen Hilgersberg
Hillegersberg Van Enckevoirtlaan 129; Gymzaal instituut Mr Schats Noord, Rotterdam, Zuid Holland, Nederlandexamen les 1 aanvang: 16.00 uurexamen les 2 aanvang: 16.45 uurexamen les 3 aanvang: 17.45 uur je kan alleen meedoen als je ingeschreven bent. De les kan worden ingehaald op een […]